schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
8-08-2016

Aantal bezoekers

Link naar onze Facebook pagina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalender van onze spelers (klik hier)

Kalenderjaar 2015/2016.

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
7/8 Moldernete JP Mindy 95
7/8 Moldernete Luc Frits 94
7/8 Moldernete Christel Robbe 79
7/8 Moldernete Rita Knight 58
7/8 Moldernete Jessie Gina 79
7/8 Moldernete Maria Wilma 64
10/7 Hondenunief JP Mindy 98 (2de plaaats)
9/7 Pallieter Jeniffer Dusty 68
9/7 Pallieter Linda Krikke 94
9/7 Pallieter Malika Brutus 92
9/7 Pallieter Guido Nika 73
9/7 Pallieter Stephanie Genna 71
9/7 Pallieter Christel Robbe 93
9/7 Pallieter An Nymbo 76
9/7 Pallieter Luc Frits 80
9/7 Pallieter Raymond Kito 66
9/7 Pallieter Maria Wilma 59
9/7 Pallieter Polle Marie 67
9/7 Pallieter Rudy Lotje 82
9/7 Pallieter Rita Night 74
9/7 Pallieter Linda Rox 76
9/7 Pallieter Nadia Njenka 79
9/7 Pallieter Jesse Gina 85
9/7 Pallieter Geert Mirko 84
2/7 De Wimpelse Nadia Njenka 63
2/7 De Wimpelse An Nymbo 71
2/7 De Wimpelse Guido Nika 63
2/7 De Wimpelse Raymond Kito 79
2/7 De Wimpelse Luc Frits 88
2/7 De Wimpelse Christel Robbe 88
2/7 De Wimpelse Stephanie Genna 81
2/7 De Wimpelse Rita Knight 79
2/7 De Wimpelse Jessie Gina 88
2/7 De Wimpelse Rudi Lotje 93
11/6 Kyon Geert Mirko 94
11/6 Kyon Linda Krikke 92
11/6 Kyon Patricia Mayenka 62
11/6 Kyon Patricia Lothar 77
11/6 Kyon Guido Nika 75
11/6 Kyon Jennifer Dusty 79
11/6 Kyon Nadia Njenka 79
11/6 Kyon Polle Marie 91
11/6 Kyon Stephanie Genna 88
11/6 Kyon Lenke Fien 74
11/6 Kyon JP Mindy 94
12/6 Retie Christel Robbe 98 (2de plaats)
12/6 Retie Luc Frits 91
28/5 Parels Van Brabant JP Mindy 97
28/5 Parels Van Brabant Nadia Njenka 91
28/5 Parels Van Brabant Patricia Mayenka 85
14/5 Amicus Nadia Njenka 89
14/5 Amicus Patricia Mayenka 76
14/5 Amicus Jennifer Dusty 79
14/5 Amicus Lenke Fien 78
14/5 Amicus Luc Frits 84
14/5 Amicus Christel Robbe 87
14/5 Amicus Stephanie Genna 86
14/5 Amicus Raymond Kito 79
14/5 Amicus An Nymbo 85
14/5 Amicus Guido Nika 85
7/5 De Vrije Liefhebbers Malika Brutus 96
7/5 De Vrije Liefhebbers Geert Mirko 96
7/5 De Vrije Liefhebbers Stephanie Gena 92
7/5 De Vrije Liefhebbers Ann Nymbo 89
7/5 De Vrije Liefhebbers Linda Rox 86
7/5 De Vrije Liefhebbers Linda Krikke 86
7/5 De Vrije Liefhebbers Lenke Fientje 85
7/5 De Vrije Liefhebbers Nadia Njenka 84
7/5 De Vrije Liefhebbers Patricia Mayenka 82
7/5 De Vrije Liefhebbers JP Mindy 79
7/5 De Vrije Liefhebbers Guido Nika 75
7/5 De Vrije Liefhebbers Raymond Kito 70
7/5 De Vrije Liefhebbers Paul Marie 66
5/5 Baarle Christel Robbe 96
5/5 Baarle Luc Frits 82
30/4 De Dappere Vriend Christel Robbe 92
30/4 De Dappere Vriend Luc Frits 79
30/4 De Dappere Vriend Stephanie Genna 86
23/4 Glabeek JP Mindy 92
24/4 Schoten Lenke Fientje 79
23/4 Hukkelbergse Linda Rox 93
23/4 Hukkelbergse Luc Frits 85
23/4 Hukkelbergse Guido Nika 78
23/4 Hukkelbergse Christel Robbe 86
23/4 Hukkelbergse Nadia Njenka 87
10/4 Hoboken Luc Frits 84
10/4 Hoboken Christel Robbe 91
10/4 Hoboken Linda Rox 81
10/4 Hoboken Guido Nika 72
10/4 Hoboken Patricia Mayenka 65
10/4 Hoboken JP Mindy 99
10/4 Hoboken Nadia Njenka 87
10/4 Hoboken Patricia Lothar 83
12/3 Easy Malika Brutus 83
12/3 Easy Geert Mirko 92
12/3 Easy JP Mindy 92
12/3 Easy Stephanie Genna 61
12/3 Easy Luc Frits 75
12/3 Easy Linda Rox 79
12/3 Easy Rudy Lotje 82
12/3 Easy Paul Marie 68
12/3 Easy Christel Robbe 94
12/3 Easy Nadia Njenka 81
6/3 Lille Lenke Fien 90
27/2 Ter Dries Nadia Njenka 86
27/2 Ter Dries Lenke Fien 80
27/2 Ter Dries Malika Brutus 88
27/2 Ter Dries Stephanie Genna 80
27/2 Ter Dries Linda Krikke 85
27/2 Ter Dries Geert Mirko 89
27/2 Ter Dries Christel Robbe 81
27/2 Ter Dries Luc Frits 85
27/2 Ter Dries Polle Marie 83
27/2 Ter Dries Jennifer Dusty 57
27/2 Ter Dries Rudi Lotje 84
27/2 Ter Dries Patricia Mayenka 88
3/1/16 Prov. Interclub Wiekevorst Jessie
Linda
Ingrid
Gina
Krikke
Milo

93
84
98
6de Plaats
3/10 Sloeber Linda Krikke 50
3/10 Sloeber Nadia Njenka 75
3/10 Sloeber Polle Marie 76
3/10 Sloeber Karen Datcha 76
3/10 Sloeber Karen Micha 84
3/10 Sloeber Malika Brutus 90
3/10 Kapellen Lenke Fien 78
23/8 Olmenhof Diane Micha 67

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
9/7 Pallieter Ingrid Milo 93
14/5 Amicus Ingrid Milo 98
7/5 De Vrije Liefhebbers Ingrid Milo 84
7/5 De Vrije Liefhebbers Wim Jako 73
10/4 Hoboken Ingrid Milo 88
12/3 Easy Sven Mona 89
12/3 Easy Ingrid Milo 83
12/3 Easy Kelly Mega Mindy 97
27/2 Ter Dries Ingrid Milo 83
27/2 Ter Dries Sven Mona 84
9/1/16 't Kruierke Cecile Magic 94
3/1/16 Prov. Interclub Wiekevorst Leen
Rita
Sven
Hamtaro
Hayco
Mona

72
72
95
13de Plaats
3/10 Sloeber Ann Kane 80
3/10 Sloeber Shauni Sky 92
3/10 Sloeber Sven Mona 93
23/8 Olmenhof Rita Hayco 92
22/8 Meerhout Cecile Joe 92
22/8 Meerhout Cecile Magic 86
22/8 Meerhout Shauni Sky 93
16/8 Parel Der Kempen Shauni Sky 94(2de plaats)
16/8 Scherpenheuvel Kelly Mindy 93
16/8 Scherpenheuvel Cecile Magic 71
16/8 Scherpenheuvel Cecile Joe 95 (3de plaats)

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150
10/7 Hondenunief Joe Cecile 135
9/7 Kuurne Joe Cecile 136
10/7 Hondenunief JP Jag 140
9/7 Pallieter JP Jag 124 (gn stokske)
3/7 Awans Cecile Joe 124
2/7 Kravaalbos Cecile Joe 134
26/6 Meerhout Cecile Joe 138
11/6 Kyon Cecile Joe 141
11/6 Kyon JP Jag 141
12/6 Morlanwelz Cecile Joe 145
28/5 Parels Van Brabant JP Jag 136
28/5 Parels Van Brabant Cecile Joe 100
14/5 Amicus JP Jag 140
14/5 Amicus Cecile Joe 118
30/4 Florenville Cecile Joe 144
24/4 Schoten Cecile Joe 141
23/4 Dampremy Cecile Joe 138
10/4 Hoboken Alain Jutta 130
10/4 Hoboken Rudi Gwenny 121
10/4 Hoboken Cecile Joe 145
4/4 Hasseltse Cecile Joe 137
3/4 Grace Hollogne Cecile Joe 140
19/3 Montois Mons Cecile Joe 129
6/3 SRCF Cecile Joe 140
26/2/16 De Roedel Houthalen Cecile Joe 112
10/1/16 't Kruierke Cecile Joe 145
3/1/16 Prov. Interclub Wiekevorst Johnny
Johnny
JP
Jerko
Joppe
Jag

145
131 (gn apport)
138
8ste Plaats
3/10 Sloeber Rudi Gwenny 125
3/10 Sloeber JP Jag 141
23/8 Olmenhof Alain Jutta 134
23/8 Olmenhof Ilse Joppe 131
23/8 Olmenhof Alain Gappay 129 (gn apport)
23/8 Olmenhof JP Jag 124 (gn apport)
23/8 Olmenhof Johnny Jerko 121 (gn apport)
debutanten programma 1

Kalenderjaar 2014/2015 (klik hier).

Kalenderjaar 2013/2014 (klik hier).

Kalenderjaar 2012/2013 (klik hier).

Kalenderjaar 2011/2012 (klik hier).

Kalenderjaar 2010/2011 (klik hier).

Kalenderjaar 2009/2010 (klik hier).

Kalenderjaar 2008/2009 (klik hier).

naar boven.