schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
16-08-2015

Aantal bezoekers

Link naar onze Facebook pagina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalender van onze spelers (klik hier)

Kalenderjaar 2014/2015.

Uitslagen van onze wedstrijd 27/9 kan je hier downloaden

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
15/8 Stevoort Cecile Magic 93
9/8 St Roch Cecile Magic 90
9/8 Ter Schelde Shauni Sky 97
2/8 Mol Cecile Magic 97
1/8 PoHo Shauni Sky 100 (1ste plaats)
26/8 Kempense Kwispel Rita Hayco 98
26/8 Custinne Cecile Magic 96
25/8 Itre Cecile Magic 96 (3de plaats)
21/7 Brabo Shauni Sky 99 (1ste plaats)
21/7 Brabo Rita Hayco 93
21/7 Brabo Jessy Gina 84
21/7 Brabo Cecile Magic 95
12/7 Hondenunief Shauni Sky 98 (3de plaats)
11/7 Pallieter Linda Krikke 76
11/7 Pallieter Polle Marie 93
11/7 Pallieter Cecile Magic 92
11/7 Pallieter Shauni Sky 100 (1ste plaats)
11/7 Pallieter Ingrid Milo 98
11/7 Pallieter Rita Hayco 95
11/7 Pallieter Jessy Gina 96
21/6 Seinzelles Cecile Magic 93 (2de plaats)
20/6 Hooglede Cecile Magic 92
14/6 Centre d' Education Canine Cecile Magic 89
13/6 De Spetser Shauni Sky 100 (1ste plaats)
7/6 HS De Pillowrijn Cecile Magic 90
6/6 Kyon Linda Krikke 89
6/6 Kyon Polle Marie 81
6/6 Kyon Shauni Sky 96
6/6 Kyon Geert Mirko 88
6/6 Kyon Cecile Magic 96
30/5 Parels van Brabant Shauni Sky 99 (2de plaats)
30/5 Parels Van Brabant Cecile Magic 70 (gn break)
17/5 Hagaardbos Cecile Magic 88
16/5 Greppines Cecile Magic 91
16/5 HS Groot Ranst Shauni Sky 98 (2de plaats)
14/5 Westland Poperinge Cecile Magic 85
10/5 De Roedel Peizegem Cecile Magic 84
9/5 Jamioulx Cecile Magic 91
2/5 De Vrije Liefhebbers Linda Krikke 95
2/5 De Vrije Liefhebbers Polle Marie 61
2/5 De Vrije Liefhebbers Diane Datcha 93
2/5 De Vrije Liefhebbers Shauni Sky 97
2/5 De Vrije Liefhebbers Cecile Magic 95
2/5 De Vrije Liefhebbers Geert Mirko 72
2/5 De Vrije Liefhebbers Malika Brutus 92
2/5 De Vrije Liefhebbers Ingrid Milo 94
2/5 De Vrije Liefhebbers Karen Micha 89
2/5 De Vrije Liefhebbers Denise Fien 80
1/5 Dappere Vriend Geert Mirko 85
26/4 Club Belge De Baueceron Cecile Magic 87
26/4 De moedige bijters Rita Hayco 96
26/4 De moedige bijters Jessie Gina 93
25/4 Kampenhoutse HS Shauni Sky 97 (1ste plaats)
25/4 Will To Please Cecile Magic 86
12/4 Hoboken Cecile Magic 73
6/4 Grasheide Linda Krikke 77
6/4 Grasheide Ingrid Milo 93
6/4 Grasheide Cecile Magic 84
6/4 Grasheide Shauni Sky 94
14/3 Easy Linda Krikke 89
14/3 Easy Polle Marie 53
14/3 Easy Malika Brutus 85
14/3 Easy Cecile Magic 71
14/3 Easy Geert Mirko 77
14/3 Easy Shauni Sky 95
7/3 St Niklase Cecile Magic  
8/3 Peerke Cecile Magic 91
28/2 Ter Dries Linda Krikke 86
28/2 Ter Dries Polle Marie 88
28/2 Ter Dries Malika Brutus 82
28/2 Ter Dries Cecile Magic 90
28/2 Ter Dries Geert Mirko 71
28/2 Ter Dries Shauni Sky 98
28/2 Ter Dries Ingrid Milo 96
28/2 Ter Dries Vanessa Jenna 58
8/2 De Paai Ingrid Milo 94
4/1/15 Prov. Interclub Ter Dries Werner
Linda
Patrick
Clay
Krikke
Milan

91
89
95
6de Plaats
14/12/14 Indivudele interclub Patrick Milan 96
14/12/14 Indivudele interclub Linda Krikke 77
22/11/14 Interclub Moldernete Leen
Linda
Wim
Hamtaro
Krikke
Jako

95
96
94
4de Plaats
22/11/14 Interclub Moldernete Werner
Patrick
Cecile
Clay
Milan
Magic
94
94
74
2/11/14 De Bewaker Cecile Magic 73
1/11/14 Holvense Geel Patrick Milan 91
1/11/14 Holvense Geel Cecile Magic 89
1/11/14 Holvense Geel Werner Clay 95
12/10/14 Bonheidse HV Linda Krikke 89
12/10/14 Bonheidse HV Werner Clay 97
12/10/14 Bonheidse HV Ann Kane 88
12/10/14 Bonheidse HV Wim Jako 93
12/10/14 Bonheidse HV Cecile Magic 90
12/10/14 Bonheidse HV Malika Brutus 90
12/10/14 Bonheidse HV Diane Micka 63
12/10/14 Bonheidse HV Diane Datcha 79
12/10/14 Kapellen Patrick Milan 87
4/10/14 Sloeber Werner Clay 96
4/10/14 Sloeber Cecile Magic 96
4/10/14 Sloeber Ann Kane 96
4/10/14 Sloeber Malika Brutus 90
4/10/14 Sloeber Marleen Tobi 85
4/10/14 Sloeber Karen Micha 82
4/10/14 Sloeber Wim Jako 80
4/10/14 Sloeber Diane Datcha 80
4/10/14 Sloeber Diane Micka 78
21/9/14 Hoba Patrick Milan 98
21/9/14 Filos Cecile Magic 78
30/8/14 Akela Marleen Tobi 93
30/8/14 Akela Ann Kane 87
30/8/14 Akela Cecile Magic 88
17/8/14 Happy Dog Marleen Tobi 95
17/8/14 Happy Dog Werner Clay 93
17/8/14 Happy Dog Wim Jako 86
17/8/14 Happy Dog Linda Krikke 74
16/8/14 HS Olmenhof Diane Datcha 72
16/8/14 HS Olmenhof Diane Micha 63

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
15/8 Stevoort Cecile Joe 96
9/8 St Roch Cecile Joe 94 (2de plaats)
2/8 Mol Cecile Joe 95
26/8 Custinne Cecile Joe 92
25/8 Itre Cecile Joe 99 (1ste plaats)
21/7 Brabo Cecile Joe 90
11/7 Pallieter Ann Kane 93
11/7 Pallieter Wim Jako 92
11/7 Pallieter Cecile Joe 92
21/6 Seinzelles Cecile Joe 91
20/6 Hooglede Cecile Joe 77 (gn apport)
14/6 Centre d' Education Canine Cecile Joe 94
7/6 HS De Pillowrijn Cecile Joe 81
6/7 Kyon Cecile Joe 91
6/7 Kyon Ann Kane 85
30/5 Parels Van Brabant Cecile Joe 93
17/5 Hagaardbos Cecile Joe 95
16/5 Greppines Cecile Joe 82
14/5 Westland Poperinge Cecile Joe 93
10/5 De Roedel Peizegem Cecile Joe 95
9/5 Jamioulx Cecile Joe 95
2/5 De Vrije Liefhebbers Sven Mona 86
2/5 De Vrije Liefhebbers Wim Jako 55
2/5 De Vrije Liefhebbers Cecile Joe 89
26/4 Club Belge De Baueceron Cecile Joe 96 (2de plaats)
26/4 De moedige bijters Ann Kane 73 (gn apport)
25/4 Will To Please Cecile Joe 77
12/4 Hoboken Cecile Joe 90
12/4 Hoboken Werner Clay 80
6/4 Grasheide Sven Mona 89
6/4 Grasheide Wim Jako 83
6/4 Grasheide Cecile Joe 95 (2de plaats)
28/3 KKK Cecile Joe 96
14/3 Easy Cecile Joe 82
14/3 Easy Werner Clay 57
7/3 Sint Niklaas Cecile Joe  
8/3 Peerke Cecile Joe 77
1/3 Flandres Cecile Joe 90
28/2 Ter Dries Ann Kane 65
28/2 Ter Dries Cecile Joe 91
28/2 Ter Dries Werner Clay 68
28/2 Ter Dries Wim Jacko 66
28/2 Ter Dries Leen Hamtaro 65
7/2 Netevallei Ann Kane 88
18/1/15 Vlimmeren Cecile Joe 93
10/1/15 't Kruierke Cecile Joe 93
4/1/15 Prov. Interclub Ter Dries Ann
Sven
Cecile
Inyah
Mona
Joe

89
91
93
7de plaats
14/12/14 Indivudele interclub Wim Jacko 80
14/12/14 Indivudele interclub Werner Clay 74
7/12/14 les amis de guery Cecile Joe 90
23/11/14 Interclub Moldernete Ann
Sven
Cecile
Inyah
Mona
Joe

93
89
92
7de plaats
2/11/14 De Bewaker Cecile Joe 84
1/11/14 Holvense Geel Cecile Joe 89
12/10/14 Bonheidse HV Sven Mona 74
12/10/14 Bonheidse HV Ann Inyah 81
12/10/14 Bonheidse HV Cecile Joe 91
4/10/14 Sloeber Sven Mona 89
4/10/14 Sloeber Ann Inyah 85
4/10/14 Sloeber Cecile Joe 76
21/9/14 Filos Cecile Joe 84
30/8/14 Akela Cecile Joe 94
30/8/14 Akela Ann Inyah 79 (gn apport)

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150
18/7 Middelkerke Johnny Jerko 146
18/7 Middelkerke Ilse Joppe 125
11/7 Pallieter Ann Inyah 127
11/7 Pallieter JP Jag 142
11/7 Pallieter Johnny Jerko 144
11/7 Pallieter Ilse Joppe 142
6/7 Kyon Ann Inyah 84
6/7 Kyon JP Jag 140
14/5 HV Baarle Johnny Jerko 147
14/5 HV Baarle Ilse Joppe 136
3/5 De Vrije Liefhebbers Alain Gappay 147
3/5 De Vrije Liefhebbers Rudi Gwenny 139
3/5 De Vrije Liefhebbers Ann Inyah 124
3/5 De Vrije Liefhebbers Ilse Joppe 142
3/5 De Vrije Liefhebbers Johnny Jerko 137
3/5 De Vrije Liefhebbers JP Jag 142
1/5 Dappere Vriend Johnny Jerko 126 (gn apport)
1/5 Dappere Vriend Ilse Joppe 121 (gn apport)
1/5 Dappere Vriend JP Jag 120 (gn apport)
1/5 Dappere Vriend Rudi Gwenny 122
26/4 De moedige bijters Johnny Jerko 144
26/4 De moedige bijters Ilse Joppe 139
26/4 De moedige bijters Ann Inyah 116
26/4 De moedige bijters Rudi Gwenny 134
6/4 Grasheide JP Jag 126
1/3 Easy Johnny Jerko 149 (2de plaats)
1/3 Easy Ann Inyah 102 (gn apport)
1/3 Easy Rudi Gwenny 139
1/3 Easy Ilse Joppe 144
1/3 Easy Alain Gappay 144
28/2 Ter Dries Rudi Gwenny 132
8/2 De Paai Rudi Gwenny 130
8/2 De Paai Alain Gappay 85
8/2 De Paai JP Jag 133
8/2 Netevallei Ann Inyah 103
8/2 Netevallei Alain Gappay 141
8/2 Netevallei JP Jag 145
8/2 Netevallei Johnny Jerko 146
8/2 Netevallei Ilse Joppe 144
11/1/15 't Kruierke Johnny Jerko 148
11/1/15 't Kruierke Ilse Joppe 116 (keislecht maar ze ziet hem nog altijd even graag :-))
4/1/15 Prov. Interclub Ter Dries Johnny
Jean Paul
Alain
Jerko
Jag
Gappay

145
141
146
8ste plaats
14/12/14 Indivudele interclub Rudy Gwenny 140
14/12/14 Indivudele interclub Alain Gappay 149
14/12/14 Indivudele interclub Ilse Joppe 131
14/12/14 Indivudele interclub Johnny Jerko 144
14/12/14 Indivudele interclub Alain Jutta 146
7/12/14 les amis de guery Alain Gappay 143
7/12/14 les amis de guery Alain Jutta 140
7/12/14 les amis de guery JP Jag 144
23/11/14 Interclub Moldernete Johnny
Jean Paul
Alain
Jerko
Jag
Gappay

143
141
137
11de plaats
23/11/14 Interclub Moldernete Ilse
Rudi
Alain
Joppe
Gwenny
Jutta

140
140
111
21ste plaats
11/11/14 Terloght Alain Gappay 146
11/11/14 Terloght Alain Jutta 140
11/10/14 Bonheiden Rudi Gwenny 111
4/10/14 Sloeber Johnny Jerko 145
4/10/14 Sloeber Alain Jutta 145
4/10/14 Sloeber Alain Gappay 134
4/10/14 Sloeber Ilse Joppe 133
21/9/14 Hoba Ilse Joppe 138
21/9/14 Hoba Johnny Jerko 133
30/8/14 Akela Johnny Jerko 145
30/8/14 Akela Ilse Joppe 136
16/8/14 HS Olmenhof Johnny Jerko 142
16/8/14 HS Olmenhof Ilse Joppe 133
debutanten programma 1

Kalenderjaar 2013/2014 (klik hier).

Kalenderjaar 2012/2013 (klik hier).

Kalenderjaar 2011/2012 (klik hier).

Kalenderjaar 2010/2011 (klik hier).

Kalenderjaar 2009/2010 (klik hier).

Kalenderjaar 2008/2009 (klik hier).

naar boven.