schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
31-08-2014

Aantal bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalender van onze spelers (klik hier)

Kalenderjaar 2013/2014.

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
10/8/14 Ter Schelde Marleen Tobi 87
10/8/14 Ter Schelde Werner Clay 97
10/8/14 Ter Schelde Cecile Little Joe 100/100 (1ste plaats)
27/7/14 Kempische kwispel Cecile Little Joe 97
27/7/14 Kempische kwispel Wim Jako 87
26/7/14 OCCDS Itre Cecile Little Joe 96 (1ste plaats)
21/7/14 Brabo Cecile Little Joe 98
21/7/14 Brabo Wim Jako 83
13/7/14 Hondenunief Leuven Werner Clay 98 (2de plaats)
13/7/14 Hondenunief Leuven Cecile Little Joe 97 (3de plaats)
29/6/14 De Wimpelse Werner Clay 98 (3de plaats)
29/6/14 De Wimpelse Marleen Tobi 94
29/6/14 De Wimpelse Wim Jako 92
29/6/14 De Wimpelse Jozef Joppe 72
15/6/14 Tongeren Leen Hamtaro 96
9/6/14 Aalst Cecile Little Joe 96 (3de plaats)
7/6/14 Kyon Linda Krikke 92
7/6/14 Kyon Marleen Tobi 91
7/6/14 Kyon Ann Kane 91
7/6/14 Kyon Cecile Little Joe 93
7/6/14 Kyon Werner Clay 91
7/6/14 Kyon Jozef Joppe 62
31/5/14 Parels Van Brabant Cecile Little Joe 92
31/5/14 Parels Van Brabant Marleen Tobi 93
31/5/14 Parels Van Brabant Leen Hamtaro 95
31/5/14 Parels Van Brabant Sven Joppe 46
31/5/14 Pallieter Werner Clay 95
31/5/14 Pallieter Vanessa Jenna 66
31/5/14 Pallieter Ann Kane 76
24/5/14 Hondenklikske Wim Jako 88
24/5/14 Hondenklikske Cecile Little Joe 98
24/5/14 Hondenklikske Ann Kane 97
24/5/14 Hondenklikske Diane Datcha 62
24/5/14 Hondenklikske Karen Micha 71
18/5/14 Hagaardbos Cecile Little Joe 98 (1ste plaats)
11/5/14 De Roedel Marleen Tobi 90
11/5/14 De Roedel Sven Joppe 43
11/5/14 Geetbets Leen Hamtaro 93
11/5/14 Kemposh Cecile Little Joe 96
11/5/14 Kemposh Lisy Kooper 62
11/5/14 De Roedel Marleen Tobi  
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Werner Clay 90
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Cecile Little Joe 95
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Ann Kane 92
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Linda Krikke 74
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Malika Brutus 86
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Kelly Joppe 73
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Marleen Tobi 92
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Wim Jako 89
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Karen Datcha 57
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Diane Micka 78
27/4/14 De Moedige Bijters Cecile Little Joe 76
27/4/14 DDV Herentals Ann Kane 89
27/4/14 DDV Herentals Diane Micka 69
27/4/14 DDV Herentals Werner Clay 85
27/4/14 DDV Herentals Arnold Falco 71
27/4/14 DDV Herentals Wim Jacko 77
27/4/14 DDV Herentals Kelly Joppe 79
27/4/14 DDV Herentals Marleen Tobi 94
26/4/14 Geraardsbergen Cecile Little Joe 82
21/4/14 Grasheide Cecile Little Joe 88
21/4/14 Grasheide Linda Krikke 91
21/4/14 Grasheide Marleen Tobi 95
21/4/14 Grasheide Wim Jako 85
21/4/14 Grasheide Werner Clay 89
21/4/14 Grasheide Diane Micka 70
20/4/14 Melsbroek Cecile Little Joe 92
20/4/14 Melsbroek Ann Kane 86
13/4/14 Hoboken Cecile Little Joe 95
13/4/14 Hoboken Ann Kane 93
13/4/14 Hoboken Werner Clay 82
12/4/14 club canin domaine de l'ile Cecile Little Joe 92
12/4/14 Hukkelbergse Werner Clay 81
12/4/14 Hukkelbergse Malika Brutus 64
12/4/14 Hukkelbergse Marleen Tobi 88
12/4/14 Hukkelbergse Wim Jako 86
12/4/14 Hukkelbergse Kelly Joppe 72
6/4/14 Topdogs Cecile Little Joe 98 (3de plaats)
30/3/14 KKK Cecile Little Joe 90
30/3/14 KKK Malika Brutus 82
23/3/14 Tombeekse Cecile Little Joe 95
23/3/14 Tombeekse Ann Kane 88
15/03/14 Easy Ann Kane 89
15/03/14 Easy Linda Krikke 44
15/03/14 Easy Wim Jako 74
15/03/14 Easy Cecile Little Joe 94
15/03/14 Easy Marleen Tobi 92
15/03/14 Easy Werner Clay 64
1/3/14 Kon Sint Niklase HV Werner Clay 94
1/3/14 Kon Sint Niklase HV Marleen Tobi 92
1/3/14 Kon Sint Niklase HV Cecile Little Joe 99 (1ste plaats)
2/3/14 Lille Cecile Little Joe 91
22/02/14 Ter Dries Ann Kane 77
22/02/14 Ter Dries krystofiak Falco 80
22/02/14 Ter Dries Linda Krikke 80
22/02/14 Ter Dries Marleen Tobi 98
22/02/14 Ter Dries Wim Jako 82
22/02/14 Ter Dries Cecile Little Joe 98
22/02/14 Ter Dries Werner Clay 89
22/02/14 Ter Dries Leen Hamtaro 94
22/02/14 Ter Dries Kelly Joppe 72
22/02/14 Ter Dries Diane Datcha 80
08/02/14 Der Netevallei Ann Kane 86
08/02/14 Der Netevallei Linda Krikke 68
08/02/14 Der Netevallei Wim Jako 70
08/02/14 Der Netevallei Cecile Little Joe 96
01/02/14 De Paai Ann Kane 77
01/02/14 De Paai Cecile Joe 99
25/1/14 BBC Marleen Tobi 95
25/1/14 BBC Werner Clay 93
25/1/14 BBC Cecile Joe 91
25/1/14 BBC Leen Hamtaro 88
25/1/14 BBC Wim Jacko 88
19/1/14 Kruierke Marleen Tobi 97
19/1/14 Kruierke Cecile Joe 90
05/01/14 Provinciale Interclub Werner
Marleen
Leen
Clay
Tobi
Hamtaro


95
97
96
193/200
3de/16 clubs
14/12/13 Nationale individuele Anne Kane 90
14/12/13 Nationale individuele Wim Jako 80
14/12/13 Nationale individuele Werner Clay 90
14/12/13 Nationale individuele Linda Krikke 66
23/11/13 Interclub Moldernete Rita
Marleen
Leen
Hayco
Tobi
Hamtaro


86
92
92
270/300
15de/48 clubs
11/11/13 Ter Loght Leen Hamtaro 94
11/11/13 De Roedel Brecht Cecile Joe 87
10/11/13 Aarschotse HV Wim Jako 85
10/11/13 Aarschotse HV Cecile Joe 88
03/11/13 De Bewaker Wetteren Cecile Joe 81
03/11/13 De Bewaker Wetteren Marleen Tobi 83
02/11/13 De Holvensche HS Jozef Joppe 41
02/11/13 De Holvensche HS Ann Kane 91
02/11/13 De Holvensche HS Werner Clay 95
26/10/13 De Zeelse HS Cecile Joe 85
20/10/13 De Losse Lijn Cecile Joe 85
13/10/13 Bonheiden Werner Clay 91
13/10/13 Bonheiden Leen Hamtaro 90
13/10/13 Bonheiden Cecile Joe 82
13/10/13 Bonheiden Malika Brutus 58
13/10/13 Bonheiden Wim Jako 61
13/10/13 Bonheiden Ann Kane 81
13/10/13 Bonheiden Marleen Tobi 94
06/10/13 KUCBH krystofiak Falco 70
05/10/13 NHV Westerlo krystofiak Falco 67
05/10/13 HS Sloeber Werner Clay 93
05/10/13 HS Sloeber Marleen Tobi 93
05/10/13 HS Sloeber Wim Jako 90
05/10/13 HS Sloeber Cecile Joe 84
05/10/13 HS Sloeber Diane Micah 78
05/10/13 HS Sloeber Malika Brutus 78
05/10/13 HS Sloeber Klara Jefke 74
05/10/13 HS Sloeber Diane Datcha 71
05/10/13 HS Sloeber Ann Kane 70
05/10/13 HS Sloeber Karen Micha 63
28/09/13 HS 't Sas Alle uitslagen klik hier
22/09/13 Hoba Marleen Tobi 89
22/09/13 Hoba Patricia Irvana 49
22/09/13 Hoba krystofiak Falco 73
14/09/13 HS Snuffel Wim Jacko 86
14/09/13 HS Snuffel Leen Hamtaro 92
31/08/13 HS Akela Klara Jefke 71
31/08/13 HS Akela Ann kain 83
31/08/13 HS Akela Rita Hayco 85
18/08/13 Scherpenheuvel Rita Hayco 81
18/08/13 Scherpenheuvel Jessie Gina 92
17/08/13 HS Olmenhof Diane Datcha 82
17/08/13 HS De Parel der Kempen Jessie Gina 95
17/08/13 HS De Parel der Kempen Rita Hayco 94

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
7/6/14 Kyon Ann Inyah 82 (gn break)
31/5/14 Pallieter Ann Inyah 88
31/5/14 Pallieter Sven Mona 78
24/5/14 Hondenclickske Ann Inyah 87
01/05/14 DDV Herentals Ann Injah 73 (gn apport)
01/05/14 DDV Herentals Paul Enka 89
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Ann Inyah 93
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Sven Mona 87
03/05/14 De Vrije Liefhebbers Paul Enka 66
21/04/14 Grasheidse HV Sven Mona 80
21/4/14 Grasheidse HV Paul Enka 79
20/4/14 Melsbroek Ann Inyah 91
12/4/14 Hoboken Ann Inyah 80 (gn break)
23/3/14 Tombeekse Ann Inyah 81
15/03/14 Easy Ann Inyah 91
15/03/14 Easy Sven Mona 88
15/03/14 Easy Paul Enka 70
22/02/14 Ter Dries Sven Mona 88
22/02/14 Ter Dries Ann Inyah 87
22/02/14 Ter Dries Paul Enka 83
08/02/14 Der Netevallei Ann Inyah 82 (gn break)
01/02/14 De Paai Ann Inyah 67 (gn break)
05/01/14 Provinciale Interclub Sven
Ilse
Ann
Mona
Joppe
Inyah


92
90
78
182/200
8ste/17 clubs
14/12/13 Nationale individuele Anne Inyah 93
24/11/13 Interclub Moldernete Jean-Paul
Ilse
Willy
Jag
Joppe
Kayzer


97
94
87
278/300
8ste/25 clubs
11/11/13 De Roedel Brecht Willy Kayzer 84
02/11/13 De Holvensche HS Ann Inyah 70
13/10/13 Bonheiden Polle Enka 95
13/10/13 Bonheiden Ann Inyah 92
13/10/13 Bonheiden Sven Mona 70
13/10/13 Bonheiden Luc Gerko 60
05/10/13 HS Sloeber Polle Enka 99 (1de plaats)
05/10/13 HS Sloeber Willy Kayzer 96
05/10/13 HS Sloeber Ann Inyah 92
05/10/13 HS Sloeber Sven Mona 91
05/10/13 HS Sloeber Luc Gerko 62
28/09/13 HS 't Sas Alle uitslagen klik hier
22/09/13 Hoba Willy Kayzer 91
15/09/13 Moerbeke Willy Kayzer 93
08/09/13 Beker Van Belgiƫ Gemmenich Ilse Joppe 83 (11de plaats)
31/08/13 HS Akela Ann Inyah 93
31/08/13 HS Akela Ilse Joppe 96
24/08/13 VHV Meerhout Ilse Joppe 98
18/08/13 Scherpenheuvel Rita Elfi 66
18/08/13 HS De Parel der Kempen Ilse Joppe 91
17/08/13 HS Olmenhof Willy Kayzer 89
17/08/13 HS Olmenhof Ilse Joppe 94
17/08/13 HS Olmenhof Luc Gerko 83
17/08/13 HS Olmenhof Paul Enka 93

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150
19/7/14 Middelkerke Johnny Jerko 137
19/7/14 Middelkerke Ilse Joppe 130
28/6/14 Wimpelse Rudy Gwenny 132 (gn apport)
7/6/14 Kyon Jean-Paul Jag 137
7/6/14 Genebos Johnny Jerko 139
7/6/14 Genebos Ilse Joppe 133
31/5/14 Pallieter Nadia Dayco 128
31/5/14 Pallieter Rudi Gwenny 117
24/5/14 Hondenclickske Rudy Gwenny 134
18/05/14 Hagaardbos Jean Paul Jag 124 (gn apport)
11/5/14 Geetbets Ilse Joppe 130
11/5/14 Geetbets Johnny Jerko 142
10/5/14 Kemposch Ilse Joppe 139
10/5/14 Kemposch Johnny Jerko 132 (gn apport)
04/05/14 De Vrije Liefhebbers Nadia Dayco 134
04/05/14 De Vrije Liefhebbers Johnny Jerko 145
04/05/14 De Vrije Liefhebbers Ilse Joppe 94 (gn stokje, gn plaats)
04/05/14 De Vrije Liefhebbers Alain Gappay 146
3/5/14 De drie linden Johnny Jerko 148 (2de plaats)
3/5/14 De drie linden Ilse Joppe 134
01/05/14 De Dappere Vriend Herentals Nadia Dayco 128
01/05/14 De Dappere Vriend Herentals Johnny Jerko 126 (gn stokje)
01/05/14 De Dappere Vriend Herentals Ilse Joppe 116 (gn stokje)
27/4/14 De Moedige Bijters Nadia Dayco 124 (gn apport)
27/4/14 De Moedige Bijters Alain Gappay 143
27/4/14 De Moedige Bijters Alain Jutta 127 (gn apport)
27/4/14 Bauceron club Marbais Johnny Jerko 149 (2de plaats)
27/4/14 Bauceron club Marbais Ilse Joppe 120 (gn plaats)
26/4/14 Geraardsbergen Johnny Jerko 148 (2de plaats)
26/4/14 Geraardsbergen Ilse Joppe 127 (gn apport)
21/4/14 Grasheidse HV Nadia Dayco 142
21/4/14 Grasheidse HV Ilse Joppe 135
21/4/14 Grasheidse HV Johnny Jerko 128
20/04/14 Melsbroek Nadia Dayco 122 (gn apport)
20/04/14 Melsbroek Johnny Jerko 147
20/04/14 Melsbroek Ilse Joppe 121 (gn apport)
20/04/14 Melsbroek Alain Gappay 139
20/04/14 Melsbroek Alain Jutta 122 (gn apport)
19/4/14 De Trouwe Hond Lauwe Johnny Jerko 142
19/4/14 De Trouwe Hond Lauwe Ilse Joppe 138
13/4/14 Hoboken Nadia Dayco 139
13/4/14 Zottegem Ilse Joppe 139
13/4/14 Zottegem Johnny Jerko 148
12/4/14 club canin domaine de l'ile Johnny Jerko 142
12/4/14 club canin domaine de l'ile Ilse Joppe 117 (gn apport)
12/4/14 club canin domaine de l'ile Jean-Paul Jag 125 (gn apport)
5/4/14 Westerlo Johnny Jerko 146
5/4/14 Westerlo Ilse Joppe 130
29/3/14 Artevelde Johnny Jerko 146
29/3/14 Artevelde Ilse Joppe 132
23/03/14 Tombeekse HV Nadia Dayco 123 (gn apport)
23/03/14 Tombeekse HV Johnny Jerko 126 (gn apport)
23/03/14 Tombeekse HV Ilse Joppe 120 (gn apport)
23/03/14 Tombeekse HV Alain Gappay 112 (gn apport & break)
23/03/14 Tombeekse HV Alain Jutta 88 (gn break & wandeling)
16/03/14 Easy Nadia Dayco 107
16/3/14 Easy Johnny Jerko 146
16/3/14 Easy Ilse Joppe 122
15/03/14 Mons Johnny Jerko 147
15/03/14 Mons Ilse Joppe 135
9/3/14 't Peerke Johnny Jerko 143
9/3/14 't Peerke Ilse Joppe 122 (gn apport)
2/3/14 Soc. Roy. Can. Des Flandres Johnny Jerko 144
2/3/14 Soc. Roy. Can. Des Flandres Johnny Joppe 126
1/3/14 Cokaiko Johnny Jerko 142
1/3/14 Cokaiko Johnny Joppe 122 (gn apport)
23/02/14 Ter Dries Nadia Dayco 141
23/02/14 Ter Dries Miel Gwenny 133
09/02/14 Netevallei Herselt Nadia Dayco 143
9/2/14 Der Netevallei Herselt Johnny Jerko 140
9/2/14 Der Netevallei Herselt Johnny Joppz 140
26/01/14 De Bewaker Wetteren Johnny Joppe 144
26/01/14 De Bewaker Wetteren Johnny Jerko 138
18/01/14 BBC Johnny Jerko 147
18/01/14 BBC Johnny Joppe 133
12/01/14 't Kruierke Johnny Jerko 148
12/01/14 't Kruierke Johnny Joppe 119 (gn stokje)
05/01/14 Provinciale Interclub Johnny
An
Nadia
Jerko
Bono
Dayco


145
144
142
289/300
7de/16 clubs
15/12/13 Nationale individuele Johnny Jerko 148
15/12/13 Nationale individuele Alain Gappay 144
15/12/13 Nationale individuele Jean-Paul Jag 124
15/12/13 Nationale individuele Nadia Dayco 123
15/12/13 Nationale individuele Alain Jutta 107
15/12/13 Nationale individuele Rudi Gwenny 136
15/12/13 Nationale individuele Ilse Joppe 109
24/11/13 Interclub Moldernete Johnny
Rudi
Nadia
Jerko
Gwenny
Dayco


143
125
112
380/450
17de/20 clubs
         
11/11/13 De Roedel Brecht Rudi Gwenny 103
11/11/13 De Roedel Brecht Johnny Jerko 133
27/10/13 De Zeelse HS Johnny Jerko 147
13/10/13 Lupus Johnny Jerko 147
12/10/13 Bonheidense HV Johnny Jerko 147
12/10/13 Bonheidense HV Nadia Dayco 133
12/10/13 Bonheidense HV Alain Jutta 93
06/10/13 Lihos Johnny Jerko 143
05/10/13 HS Sloeber Johnny Jerko 144
05/10/13 HS Sloeber Nadia Dayco 139
05/10/13 HS Sloeber Rudi Gwenny 137
05/10/13 HS Sloeber Alain Jutta 133
28/09/13 HS 't Sas Alle uitslagen klik hier
22/09/13 Hoba Johnny Jerko 140
22/09/13 Hoba Alain Jutta 102
15/09/13 HS Snuffel Johnny Jerko 144
15/09/13 HS Snuffel Alain Jutta 113
08/09/13 Grote Prijs Gemmenich Johnny Jerko 135 (12de plaats)
31/08/13 HS Akela Johnny Jerko 143
24/08/13 VHV Meerhout Johnny Jerko 147
18/08/13 HS De Parel der Kempen Johnny Jerko 145
17/08/13 HS Olmenhof Johnny Jerko 146
debutanten programma 1

Kalenderjaar 2012/2013 (klik hier).

Kalenderjaar 2011/2012 (klik hier).

Kalenderjaar 2010/2011 (klik hier).

Kalenderjaar 2009/2010 (klik hier).

Kalenderjaar 2008/2009 (klik hier).

naar boven.