schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
16-08-2012

Aantal bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalender van onze spelers (klik hier)

Kalenderjaar 2011/2012.

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
20/08/11 HS Olmenhof Herk-De-Stad Luc Gerko 88
21/08/11 HV Scherpenheuvel Ann Injah 99 (1ste pl)
03/09/11 HS Akela Ann Injah 90
04/09/11 Kleine hondjes (Geel) Jessie Gina 93 (2de pl)
17/09/11 HS Snuffel Stefan Herko 74
25/09/11 HS 't Sas Ann Ziva 41
25/09/11 HS 't Sas Theo Hiro 99 (2de pl)
25/09/11 HS 't Sas Erik Xuki 88
25/09/11 HS 't Sas Christof ?? 54
25/09/11 HS 't Sas Rita Hayco 92
25/09/11 HS 't Sas Elly Charlotte 86
25/09/11 HS 't Sas Roger Zenko 77
25/09/11 HS 't Sas Danielle Chanel 76
25/09/11 HS 't Sas Paul Sam 90
25/09/11 HS 't Sas Luc Gerko 93
25/09/11 HS 't Sas Jessie Gina 97
25/09/11 HS 't Sas Denise Fientje 75
25/09/11 HS 't Sas Eddy Friedl 66
25/09/11 HS 't Sas Dianne Micah 69
01/10/11 HS Sloeber Denise Fientje 83
01/10/11 HS Sloeber Ann Injah 90
01/10/11 HS Sloeber Erik Xuki 92
01/10/11 HS Sloeber Luc Gerko 87
08/10/11 Lupus Halen Denise Fientje 73
01/10/11 HS Sloeber Paul Sam 86
09/10/11 Bonheidense HV Ann Injah 95
09/10/11 Bonheidense HV Diane Micah 57
09/10/11 Bonheidense HV Erik Xuki 92
09/10/11 Bonheidense HV Luc Gerko 92
09/10/11 Bonheidense HV Ann Ziva 55
08/10/11 Lupus Halen Denise Fientje  
05/11/11 Holvense HS Ann Injah 68
05/11/11 Holvense HS Theo Hiro 93
05/11/11 Holvense HS Luc Gerko 95
11/11/11 De Roedel Brecht Denise Fientje 91
11/11/11 De Roedel Brecht Ann Ziva 74
11/11/11 De Roedel Brecht Ann Injah 89
19/11/11 Nationale Interclub Luc
Theo
Ann


Gerko
Hiro
Injah


90
87
93
Totaal: 270/300
6de plaats
18/12/12 Individuele interclub Luc Gerko 23
18/12/12 Individuele interclub Rita Hayco 94
18/12/12 Individuele interclub Theo Hiro 94
18/12/12 Individuele interclub Jessie Gina 93
08/01/12 Provinciale Interclub Luc
Theo
Ann


Gerko
Hiro
Injah


90
97
83
6de plaats
21/01/12 BCC Vlimmeren Theo Hiro 88
25/02/12 Ter Dries Diane Micah 56
25/02/12 Ter Dries Paul Sam 87
25/02/12 Ter Dries Ann Inyah 85
25/02/12 Ter Dries Ilse Joppe 92
25/02/12 Ter Dries Theo Hiro 89
25/02/12 Ter Dries Jos Saartje 71
25/02/12 Ter Dries Wim Jako 65
03/03/12 St Niklaas Ann Inyah 90
04/03/12 VHVLille Ilse Joppe 86
17/03/12 Easy Mechelen Ann Inyah 85
17/03/12 Easy Mechelen Ilse Joppe 93
17/03/12 Easy Mechelen Ann Ziva 33
25/03/12 Tombeekse HV Theo Hiro 92
09/04/12 Grasheide Ilse Joppe 98 (2de pl)
09/04/12 Grasheide Sven Mona 87
14/04/12 Hasseltse Hondenschool Ilse Joppe 90
15/04/12 Hoboken Ilse Joppe 96
15/04/12 Hoboken Jos Saartje 68
15/04/12 Hoboken Wim Jako 55
21/04/12 De Trouwe Hond Lauwe Ilse Joppe 95
21/04/12 HBHV Lichtaart Sven Mona 92
22/04/12 Melsbroek Ann Inyah 76
22/04/12 Melsbroek Denise Fientje 80
22/04/12 Melsbroek Ilse Joppe 86
28/04/12 Geraardsbergen Ilse Joppe 99 (2de pl)
29/04/12 De Dappere Vriend Herentals Ann Ziva 62
29/04/12 De Dappere Vriend Herentals Diane Micah 77
29/04/12 De Dappere Vriend Herentals Sven Mona 81
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Ann Inyah 83
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Rita Hayco 97 (1ste pl)
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Denise Fientje 83
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Ilse Joppe 94
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Diane Micah 69
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Erik Xuki 91
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Paul Sam 84
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Kelly Joppe 74
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Wim Jako 74
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Jessie Gina 74
05/05/12 De Vrije Liefhebbers Jos Saartje 68
26/05/12 Hondenclickske Olen Paul Sam 90
26/05/12 Hondenclickske Olen Ann Ziva Stopt
26/05/12 Hondenclickske Olen Denise Fientje 85
26/05/12 Hondenclickske Olen Ilse Joppe 95
26/05/12 Hondenclickske Olen Diane Micah 57
26/05/12 Hondenclickske Olen Wim Jacko 79
26/05/12 Hondenclickske Olen Kelly Joppe 75
26/05/12 Hondenclickske Olen Jos Saartje 74
27/05/12 HV Lommel Ilse Joppe 99 (2de pl)
28/05/12 Hoop Aalst Ilse Joppe 95
02/06/12 Eksel Ilse Joppe 99 (1ste pl)
03/06/12 De Haan Ilse Joppe 95
03/06/12 HS De Liereman Sven Mona 95
16/06/12 Leirekensdomein Ann Injah 83
30/06/12 Wimpelse Ilse Joppe 97
30/06/12 Wimpelse Ann Ziva 68
30/06/12 Wimpelse Diane Micah 64
30/06/12 Wimpelse Wim Jako 66
30/06/12 Wimpelse Kelly Joppe 78
15/07/12 Honden Unief Leuven Ilse Joppe 91
21/07/12 Middelkerke Ilse Joppe 97
21/07/12 Brabo Wim Jacko 62
21/07/12 Brabo Rita Hayco 92
21/07/12 Brabo Jessie Gina 85
29/07/12 De Kempische Kwispel Jessie Gina 96
29/07/12 De Kempische Kwispel Rita Hayco 85
04/08/12 De Schalkse Ilse Joppe 81
05/08/12 Poho Lede Ilse Joppe 87
05/08/12 KV Moldernete Rita Hayco 90
05/08/12 KV Moldernete Jessie Gina 73
15/08/12 Stevoort Ilse Joppe 97 (2de pl)
15/08/12 HV Stevoort Ilse Joppe 97
         

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100 Punten GP
20/08/11 HS Olmenhof Herk-De-Stad Sarah Kenai 87  
21/08/11 HV Scherpenheuvel Sarah Kenai 64  
21/08/11 HV Scherpenheuvel Nadia Dayco 80  
21/08/11 De Parel Der Kempen Rudy Gwenny 87  
21/08/11 De Parel Der Kempen Rene Flikka 57  
03/09/11 HS Akela Sarah Kenai 91  
04/09/11 Onder Ons Waasmunster Rudy Gwenny 94 7
04/09/11 Kleine hondjes (Geel) Rene Flikka 88 (1ste pl)  
04/09/11 Kleine hondjes (Geel) Rita Elfie 76 (3de pl)  
04/09/11 Kleine hondjes (Geel) Rita Barrow 68  
18/09/11 Filos Moerbeke Rudy Gwenny 76  
24/09/11 HS 't Sas Nadia Dayco 95  
24/09/11 HS 't Sas Rene Flikka 80  
25/09/11 HS 't Sas Sarah Kenai 76  
24/09/11 HS 't Sas Rudy Gwenny 92  
24/09/11 HS 't Sas Geert Frodo 81  
24/09/11 HS 't Sas Rita Elfie 88  
24/09/11 HS 't Sas Rita Barrow 72  
24/09/11 HS 't Sas Theo Radja 85  
24/09/11 HS 't Sas Paul Enka 88  
01/10/11 Sloeber Kontich Rene Flikka 86  
01/10/11 Sloeber Kontich Rudy Gwenny 75  
01/10/11 Sloeber Kontich Paul Enka 87  
08/10/11 Bonheidense HV Rene Flikka 84  
08/10/11 Bonheidense HV Nadia Dayco 97  
08/10/11 Bonheidense HV Paul Enka 96  
08/10/11 Bonheidense HV Rudy Gwenny 95  
08/10/11 Lupus Halen Sarah Kenai 64  
15/10/11 VHV Lille Sarah Kenai 88  
16/10/11 De Losse Lijn Kerksken Rudy Gwenny 88  
23/10/11 Bilzerse Viervoeters Sarah Kenai 82  
29/10/11 Zeelse HS Sarah Kenai 73  
05/11/11 Holvense HS Sarah Kenai 89  
05/11/11 Holvense HS Rene Flikka 66  
11/11/11 De Roedel Brecht Paul Enka 83  
11/11/11 De Roedel Brecht Rudy Gwenny 73  
13/11/11 Aarschotse HV Sarah Kenai 72  
19/11/11 Nationale Interclub Paul
Rudi
Nadia


Enka
Gwenny
Dayco


93
95
95
Totaal: 283/300
1ste plaats
 
18/12/11 Individuele interclub Paul Enka 85  
18/12/11 Individuele interclub Rudi Gwenny 80  
18/12/11 Individuele interclub René Flikka 81  
08/01/12 Nationale Interclub Paul
Rudi
Nadia

Enka
Gwenny
Dayco

94
98
96
3de plaats
 
22/01/12 BCC Vlimmeren Sarah Kenai 74  
22/01/12 BCC Vlimmeren Rene Flikka 80  
11/02/12 Der Netevallei Rene Flikka 85  
11/02/12 Der Netevallei Paul Enka 94  
11/02/12 Der Netevallei Rudi Gwenny 73  
11/02/12 Der Netevallei Luc Gerko 37  
19/02/12 De Kempense Kwispel Rene Flikka 84  
25/02/12 Ter Dries Rene Flikka 73  
25/02/12 Ter Dries Rudy Gwenny 90  
25/02/12 Ter Dries Paul Enka 81  
25/02/12 Ter Dries Geert Frodo 69  
17/03/12 Easy Mechelen Rene Flikka 48  
17/03/12 Easy Mechelen Paul Enka 88  
17/03/12 Easy Mechelen Rudy Gwenny 75  
17/03/12 Easy Mechelen Geert Frodo 64  
25/03/12 Tombeekse HV Rudi Gwenny 94  
01/04/12 topdogs-beveren  Rudy Gwenny 90  
08/04/12 Onze Trouwe Vriend Lummen Johnny Jerko 142  
09/04/12 Grasheide Putte Rene Flikka 71  
09/04/12 Grasheide Putte Paul Enka 76  
15/04/12 KWVH Hoboken Rene Flikka 80  
15/04/12 KWVH Hoboken Paul Enka 69  
22/04/12 KCSt. Jozef Melsbroek Rene Flikka 75  
01/05/12 De Dappere Vriend Herentals Paul Enka 84  
05/05/12 Vrije Liefhebbers  Rene Flikka 81  
05/05/12 Vrije Liefhebbers  Paul Enka 92  
05/05/12 Vrije Liefhebbers  Geert Frodo 92  
06/05/12 De Trouwe Hond Lebbeke Rudy Gwenny 86  
26/05/12 Hondenclickske Olen Geert Frodo 66  
03/06/12 KV De Haan Rene Flikka 81  
16/06/12 Leirekensdomein   Rudy Gwenny 92  
30/06/12 Wimpelse Geert Frodo 91  
15/07/12 Honden Unief Leuven Rene Flikka 74  
15/07/12 Honden Unief Leuven Luc Gerko 79  
21/07/12 Brabo Paul Enka 82  
21/07/12 Brabo Rene Flikka 92  
12/08/12 h.v. ter schelde  Rudy Gwenny 86  
12/08/12 h.v. ter schelde  Rene Flikka 60  
           

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150 Punten GP
20/08/11 HS Olmenhof Herk-De-Stad Johnny Jerko 132  
21/08/11 Scherpenheuvel Johnny Jerko 136  
28/08/11 Gooik Johnny Jerko 120  
03/09/11 Akela Johnny Jerko 137  
10/09/11 Hagelandse Rasvereniging Johnny Jerko 140  
18/09/11 HS Snuffel Johnny Jerko 149 (1ste pl)  
24/09/11 HS 't Sas Johnny Jerko 143  
24/09/11 HS 't Sas Robert Guessje 124  
24/09/11 HS 't Sas Ann Bono 137  
24/09/11 HS 't Sas Rene Gina 141  
01/10/11 Sloeber Kontich Johnny Jerko 146  
02/10/11 Lihos Genk Johnny Jerko 143  
08/10/11 Bonheidense HV Johnny Jerko 135  
08/10/11 Bonheidense HV Rene Gina 135  
15/10/11 VHV Lille Johnny Jerko 143  
16/10/11 De Losse Lijn Kerksken Johnny Jerko 131  
16/10/11 De Losse Lijn Kerksken Rene Gina 141  
29/10/11 De Trouwe Vriend Laakdal Johnny Jerko 139  
30/10/11 De Zeelse HS Johnny Jerko 141  
05/11/11 Holvense HS Johnny Jerko 133  
06/11/11 Royal cl Chien pol Tournai Johnny Jerko 135  
11/11/11 De Roedel Brecht Robert Guessje 142  
13/11/11 Aarschotse HV Johnny Jerko 133  
19/11/11 Nationale Interclub Johnny
Ann
Robert


Jerko
Bono
Guessje


144
138
135
Totaal: 417/450
12de plaats
 
18/12/11 Individuele interclub Johnny Jerko 126  
18/12/11 Individuele interclub Ann Bono 146  
08/01/11 Nationale Interclub Johnny
Ann
Rene

Jerko
Bono
Ghina

131
133
145
6de plaats
 
15/01/12 't Kruierke Balen Johnny Jerko 148  
21/01/12 Belgian Border Collie Club Johnny Jerko 141  
12/02/12 HV Der Netevallei Johnny Jerko 136  
18/02/12 De Kempische Kwispel Johnny Jerko 142  
26/02/12 HS Ter Dries Johnny Jerko 143  
26/02/12 HS Ter Dries Robert Guessje 135  
03/03/12 Cokaico Johnny Jerko 145  
18/03/12 Easy Mechelen Johnny Jerko 130 (gn apport)  
18/03/12 Easy Mechelen Nadia Dayco 131  
24/03/12 Zutendaalse Hondenschool Johnny Jerko 146  
25/03/12 Artenvelde Johnny Jerko 134 (gn apport)  
31/03/12 KKK Turnhout Johnny Jerko 144  
07/04/12 NHV Westerlo Johnny Jerko 148 (2de pl)  
08/04/12 Onze Trouwe Vriend Lummen Johnny Jerko 143  
09/04/12 Grasheide Johnny Jerko 149 (2de pl)  
09/04/12 Grasheide Nadia Dayco 135  
14/04/12 Hasseltse Hondenschool Johnny Jerko 146  
21/04/12 De Trouwe Hond Lauwe Johnny Jerko 146  
22/04/12 Sint-Jozef Melsbroek Johnny Jerko 140  
22/04/12 Sint-Jozef Melsbroek Nadia Dayco 139  
28/04/12 Geraardsbergen  Johnny Jerko 143  
01/05/12 De Dappere Vriend Herentals Johnny Jerko 140  
01/05/12 De Dappere Vriend Herentals Nadia Dayco 127 (gn apport)  
06/05/12 De Vrije Liefhebbers Nadia Dayco 122 (gn apport)  
06/05/12 De Vrije Liefhebbers Johnny Jerko 145  
06/05/12 De Vrije Liefhebbers Rene Ghina 137  
12/05/12 Kemposch Johnny Jerko 144  
13/05/12 HS Geetbets Johnny Jerko 145  
26/05/12 Hondenclickske Olen Johnny Jerko 148  
26/05/12 Hondenclickske Olen Nadia Dayco 116 (gn stokje)  
27/05/12 HV Lommel Johnny Jerko 146  
28/05/12 Hoop Aalst Johnny Jerko 147  
02/06/12 De Woef Eksel Johnny Jerko 147 (3de pl)  
03/06/12 KV De Haan Johnny Jerko 136  
10/06/12 De Leievrienden Deinze Johnny Jerko 143  
17/06/12 Dogspirit Hooglede Johnny Jerko 140  
01/07/12 De Wimpelse Johnny Jerko 145  
01/07/12 De Wimpelse Rene Ghina 140  
07/07/12 HS Kravaalbos Johnny Jerko 142  
15/07/12 Honden unief Leuven Johnny Jerko 140  
15/07/12 Honden unief Leuven Nadia Dayco 137  
21/07/12 Brabo Nadia Dayco 110 (gn plts)  
22/07/12 Middelkerke Johnny Jerko 145  
22/07/12 't Speelhof Sint Truiden Robert Guessje 140  
04/08/12 De Schalkse Johnny Jerko 137  
05/08/12 Poho Lede Johnny Jerko 144 (2de pl)  
12/08/12 Ter Schelde Johnny Jerko 144  
12/08/12 Ter Schelde Nadia Dayco 119 (gn apport)  
15/08/12 HV Stevoort Johnny Jerko 143  
           
debutanten programma 1

Kalenderjaar 2010/2011 (klik hier).

Kalenderjaar 2009/2010 (klik hier).

Kalenderjaar 2008/2009 (klik hier).

naar boven.