schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
16-08-2011

Aantal bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalenderjaar 2010/2011.

Voor de uitslagen van het clubkampioenschap 2011, klik hier.

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
21/08/10 De Parel Der Kempen Denise Fien 90
21/08/10 HS Olmenhof Rene Flicka 93
21/08/10 HS Olmenhof Geert Frodo 90
21/08/10 HS Olmenhof Paul Enka 90
21/08/10 HS Olmenhof Elly Charlotte 88
22/08/10 HV Scherpenheuvel Elly Charlotte 74
22/08/10 HV Scherpenheuvel Chris Irka 77
04/09/10 HS Akela Langdorp Theo Hiro 84
05/09/10 Kleine Hondjes Geel Rene Flicka 95 (1ste pl)
05/09/10 Kleine Hondjes Geel Jessie Gina 92 (3de pl)
18/09/10 HS Snuffel Arendonk Theo Hiro 89
02/10/10 HS Sloeber René Flicka 94
02/10/10 HS Sloeber Polle Enka 90
02/10/10 HS Sloeber Elly Charlotte 85
02/10/10 HS Sloeber Roger Zenko 85
02/10/10 HS Sloeber Eric Xuki 83
02/10/10 HS Sloeber Luc Gerko 82
02/10/10 HS Sloeber Gerd Goa 77
02/10/10 HS Sloeber Denise Fien 76
02/10/10 HS Sloeber Linda Candy 73
02/10/10 HS Sloeber Stefan Herko 54
10/10/10 Bonheidense HV Paul Sam 92
10/10/10 Bonheidense HV Paul Enka 90
10/10/10 Bonheidense HV Rene Flikka 87
10/10/10 Bonheidense HV Eric Xuki 85
10/10/10 Bonheidense HV Elly Charlotte 81
10/10/10 Bonheidense HV Luc Gerko 76
10/10/10 Bonheidense HV Roger Zenko 76
10/10/10 Bonheidense HV Chris Irka 73
10/10/10 Bonheidense HV Theo Hiro 54
30/10/10 De Zeelse HS Theo Hiro 77
06/11/10 Holvense HV Geel Elly Charlotte 78
06/11/10 Holvense HV Geel Theo Hiro 52
11/11/10 De Roedel Brecht Denise Fientje 83
20/11/2010 Nationale Interclub Moldernete
Geert
Paul
Rene



Frodo
Enka
Flikka



77
97
94
Totaal: 268/300
10de Plaats
18/12/10 Antwerps individueel Olen Luc Gerko 95
18/12/10 Antwerps individueel Olen Denise Fientje 91
18/12/10 Antwerps individueel Olen Rita Hayco 88
18/12/10 Antwerps individueel Olen Jessie Gina 87
09/01/11 Antwerpse Interclub Herentals
Paul
Rene
Geert



Enka
Flikka
Frodo



98
94
89
4de Plaats
05/02/11 Der Netevallei Herselt Paul Encka 94
05/02/11 Der Netevallei Herselt Stefan Herko 78
05/02/11 Der Netevallei Herselt Luc Gerko 77
26/02/11 Ter Dries Putte Paul Encka 98
26/02/11 Ter Dries Putte Rene Flikka 94
26/02/11 Ter Dries Putte Paul Sam 85
26/02/11 Ter Dries Putte Luc Gerko 83
26/02/11 Ter Dries Putte Jef Charlotte 80
19/03/11 HS Easy Mechelen Paul Encka 96
19/03/11 HS Easy Mechelen Rene Flikka 91
19/03/11 HS Easy Mechelen Jef Charlotte 84
19/03/11 HS Easy Mechelen Luc Gerko 61
19/03/11 HS Easy Mechelen Ann Inyah 51
27/03/11 KKK Turnhout Stefan Herko 63
27/03/11 KKK Turnhout Rudi Gwenny 95
16/04/11 Leestse HV Rene Flikka 96 (1ste pl)
16/04/11 Leestse HV Rudi Gwenny 94 (3de pl)
16/04/11 Leestse HV Ann Inyah 90
16/04/11 Leestse HV Jef Charlotte 80
16/04/11 Leestse HV Wiske Iki 64
17/04/11 KWVH Hoboken Geert Frodo 98 (3de pl)
17/04/11 KWVH Hoboken Rene Flikka 97
17/04/11 KWVH Hoboken Rudi Gwenny 97
17/04/11 KWVH Hoboken Paul Enka 96
24/04/11 KC Sint Jozef Melsbroek Denise Fientje 87
25/04/11 Grasheidse HV Paul Enka 94
25/04/11 Grasheidse HV Rene Flikka 93
25/04/11 Grasheidse HV Jef Charlotte 81
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Paul Enka 95
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Geert Frodo 94
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Rudi Gwenny 94
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Rita Hayco 93
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Jessie Gina 86
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Gerda Goa 83
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Elly Charlotte 85
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Diane Mich 74
30/04/11 De Dappere Vriend Herentals Stefan Gerko 73
01/05/11 De Moedige Bijters Schoten Rene Flikka 97
01/05/11 De Moedige Bijters Schoten Rudi Gwenny 96
01/05/11 De Moedige Bijters Schoten Luc Gerko 82
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Ann Injah 73
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Denise Fientje 81
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Rita Hayco 86
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Jessie Gina 87
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Paul Sam 87
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Ann Ziva 24
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Wiske Iki 89
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Elly Charlotte 76
28/05/11 't Hondenclickske Olen Rudi Gwenny 94
28/05/11 't Hondenclickske Olen Geert Frodo 93
28/05/11 't Hondenclickske Olen Denise Fientje 91
28/05/11 't Hondenclickske Olen Stefan Herko 91
28/05/11 't Hondenclickske Olen Theo Hiro 88
28/05/11 't Hondenclickske Olen Ann Ziva 42
02/06/11 HV Baarle Rita Hayco 86
02/06/11 HV Baarle Gina Jessie 86
04/06/11 HS Pallieter Geert Frodo 98
04/06/11 HS Pallieter Rudi Gwenny 97
04/06/11 HS Pallieter Stefan Herko 81
04/06/11 HS Pallieter Luc Gerko 80
04/06/11 HS Pallieter Theo Hiro 75
04/06/11 HS Pallieter Roger Zenko 73
04/06/11 HS Pallieter Denise Fientje 71
04/06/11 HS Pallieter Wiske Iki 65
04/06/11 HS Pallieter Diane Micka 46
04/06/11 HS Pallieter Ann Ziva 35
05/06/11 De Liereman Rudi Gwenny 93
11/06/11 HS Kyon Geert Frodo 97 (3de pl)
11/06/11 HS Kyon Theo Hiro 83
18/06/11 Leirekensdomein Ann Injah 83
18/06/11 Leirekensdomein Geert Frodo 89
18/06/11 Leirekensdomein Erik Xuki 92
18/06/11 De Natte Neuzen Meerhout Luc Gerko 89
02/07/11 HV Middelkerke Luc Gerko 93
02/07/11 De Wimpelse Theo Hiro 72
02/07/11 De Wimpelse Diane Micka 62
02/07/11 De Wimpelse Ann Ziva 41
02/07/11 De Wimpelse Stefan Herko 58
03/07/11 Kravaalbos Denise Fientje 83
10/07/11 Hondenunief Leuven Denise Fientje 73
10/07/11 Hondenunief Leuven Paul Sam 89
10/07/11 Hondenunief Leuven Luc Gerko 88
10/07/11 Hondenunief Leuven Stefan Herko 64
17/07/11 De Brabantse Woefkes Theo Hiro 67
21/07/11 KV Brabo Denise Fien 86
21/07/11 KV Brabo Stefan Herko 54
21/07/11 KV Brabo Roger Zenko 76
21/07/11 KV Brabo Theo Hiro 75
21/07/11 KV Brabo Erik Xuki 89
30/07/11 Blaffertje Zonnebeke Denise Fientje 84
30/07/11 Blaffertje Zonnebeke Wiske Iki 86
31/07/11 Tieltse Hondenvereniging Stefan Herko 72
31/07/11 De Kempische Kwispel Rita Hayco 98 (2de pl)
31/07/11 De Kempische Kwispel Jessie Gina 87
06/08/11 Ter Schelde Rudy Gwenny 94
06/08/11 Moldernete Rita Hayco 90
06/08/11 Moldernete Jessie Gina 90
         

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100 Punten GP
15/08/10 HV Stevoort Robert Guessje 97  
21/08/10 HS Olmenhof Robert Guessje 96 (3de pl)  
21/08/10 HS Olmenhof Nadia Dayco 84  
29/08/10 Hukkelbergse Nadia Dayco 87  
05/09/10 Kleine Hondjes Geel Rita Barrow 92 (2de pl)  
05/09/10 Kleine Hondjes Geel Rita Elfie 79 (3de pl)  
12/09/10 Beker Van België Robert Guessje 58  
02/10/10 HS Sloeber Nadia Dayco 74  
02/10/10 HS Sloeber Rene Ghina 94  
09/10/10 Bonheidense HV Rene Ghina 97  
09/10/10 Bonheidense HV Nadia Dayco 96  
06/11/10 Holvense HV Geel Nadia Dayco 71  
11/11/10 De Roedel Brecht Nadia Dayco 87  
27/11/10 Nationale Interclub Moldernete
Robert
Benny
Nadia



Guessje
Djai
Dayco



95
66
96
Totaal: 257/300
15de Plaats
 
19/12/10 Antwerps individueel Olen Nadia Dayco 96  
19/12/10 Antwerps individueel Olen Sarah Kenai 94  
19/12/10 Antwerps individueel Olen Paul Enka 92  
09/01/11 Antwerpse Interclub Herentals
Rita
Nadia
Robert



Barrow
Dayco
Guessje


96
96
95
2de Plaats
 
15/01/10 't Kruierke Balen Sarah Kenai 88  
21/01/10 Border Collie Club Sarah Kenai 88  
05/02/11 Der Netevallei Herselt René Ghina 89  
05/02/11 Der Netevallei Herselt Nadia Dayco 73  
26/02/11 Ter Dries Putte Rene Gina 95  
26/02/11 Ter Dries Putte Nadia Dayco 79  
26/02/11 Ter Dries Putte Sarah Kenai 70  
19/03/11 HS Easy Mechelen Nadia Dayco 95  
26/03/11 KKK Turnhout Rita Barrow 93  
03/04/11 VH Werchter Sarah Kenai 87  
16/04/11 Leestse HV Nadia Dayco 93  
17/04/11 KWVH Hoboken Nadia Dayco 96(2de pl)  
24/04/11 KC Sint Jozef Melsbroek Nadia Dayco 75  
25/04/11 Grasheidse HV Nadia Dayco 95 (3de pl)  
25/04/11 Grasheidse HV Rita Elfie 74  
25/04/11 Grasheidse HV Rita Barrow 61  
01/05/11 De Dappere Vriend Herentals Nadia Dayco 97 (3de pl)  
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Nadia Dayco 91  
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Rene Flikka 85  
07/05/11 De Vrije Liefhebbers Paul Enka 90  
28/05/11 't Hondenclickske Olen Paul Enka 87  
28/05/11 't Hondenclickske Olen Rene Flikka 79  
04/06/11 HS Pallieter Nadia Dayco 95  
04/06/11 HS Pallieter Sarah Kenai 80  
04/06/11 HS Pallieter Paul Enka 76  
04/06/11 HS Pallieter Rene Flikka 71  
11/06/11 HS Kyon Nadia Dayco 99 (2de pl)  
18/06/11 De Natte Neuzen Meerhout Sarah Kenai 81  
18/06/11 Leirekensdomein Nadia Dayco 93  
02/07/11 De Wimpelse Sarah Kenai 93  
10/07/11 Hondenunief Leuven Sarah Kenai 80  
10/07/11 Hondenunief Leuven Nadia Dayco 76  
10/07/11 Hondenunief Leuven Rene Flicka 86  
21/07/11 KV Brabo Nadia Dayco 91  
21/07/11 KV Brabo Rene Flicka 90  
30/07/11 De Woefes Melle Nadia Dayco 82  
06/08/11 Ter Schelde Rene Flikka 74  
           

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150 Punten GP
21/08/10 HS Olmenhof Johnny Jerko 142  
22/08/10 HV Scherpenheuvel Miel Baloe 102  
29/08/10 Hukkelbergse Johnny Jerko 144  
04/09/10 HS Akela Langdorp Johnny Jerko 140  
04/09/10 HS Akela Langdorp Fons Arco 136  
19/09/10 HS Snuffel Arendonk Fons Arco 142  
19/09/10 HS Snuffel Arendonk Johnny Jerko 127  
02/10/10 HS Sloeber Johnny Jerko 145  
02/10/10 HS Sloeber Fons Arco 135  
02/10/10 HS Sloeber Miel Baloe 126  
09/10/10 Bonheidens HV Fons Arco 146  
16/10/10 HV Lille Johnny Jerko 139  
17/10/10 De Losse Lijn Kerksken Johnny Jerko 137  
30/10/10 De Trouwe Vriend Laakdal Johnny Jerko 141  
31/10/10 De Zeelse HS Johnny Jerko 144  
06/11/10 Holvense HV Geel Johnny Jerko 129  
11/11/10 De Roedel Brecht Fons Arco 138  
11/11/10 De Roedel Brecht Johnny Jerko 132  
28/11/2010 Nationale Interclub Moldernete
Johnny
Fons
Rene



Jerko
Arco
Gina



144
124
126
Totaal: 394/450
18de Plaats
 
19/12/10 Antwerps individueel Olen Johnny Jerko 135  
18/12/10 Antwerps individueel Olen Benny Djai 110  
09/01/11 Antwerpse Interclub Herentals
Rene
Johnny
Fons



Ghina
Jerko
Arco


142
140
140
10de Plaats
 
22/01/11 Border Collie Club Johnny Jerko 143  
13/02/11 De Paai Turnhout Johnny Jerko 123  
26/02/11 De Link Ravels Johnny Jerko 146  
20/03/11 HS Easy Mechelen Johnny Jerko 137  
26/03/11 KKK Turnhout Johnny Jerko 130  
27/03/11 HS Artevelde Johnny Jerko 133  
02/04/11 NHV Westerlo Johnny Jerko 141  
02/04/11 VH Werchter Rene Ghina 122  
09/04/11 Hasseltse HS Johnny Jerko 108  
17/04/11 KC Sint Jozef Melsbroek Johnny Jerko 139  
17/04/11 Leestse HV Rene Ghina 118  
24/04/11 Meetjeslandse HS Johnny Jerko 114  
25/04/11 Grasheidse HV Johnny Jerko 130  
25/04/11 Grasheidse HV Rene Ghina 141  
30/04/11 Herleving Geraardsbergen Johnny Jerko 123  
01/05/11 De Dappere Vriend Herentals Johnny Jerko 108  
08/05/11 De Vrije Liefhebbers Rene Ghina 140  
08/05/11 De Vrije Liefhebbers Johnny Jerko 129  
08/05/11 De Vrije Liefhebbers Robert Guessje 109  
14/05/11 Kempense HS Rijkevorsel Johnny Jerko 140  
15/05/11 H.S. Geetbets Johnny Jerko 143  
28/05/11 't Hondenclickske Olen Johnny Jerko 145  
29/05/11 H.V. Lommel Johnny Jerko 146  
29/05/11 H.V. Lommel Robert Guessje 141  
28/05/11 Grimbergen Rene Ghina 133  
02/06/11 HV Baarle Johnny Jerko 140  
04/06/11 HS Pallieter Johnny Jerko 135  
05/06/11 De Liereman Johnny Jerko 136  
11/06/11 HS Kyon Johnny Jerko 133  
11/06/11 HS Kyon Robert Guessje 81  
18/06/11 De Natte Neuzen Meerhout Johnny Jerko 144  
25/06/11 De Natte Neuzen Kruibeke Johnny Jerko 145  
02/07/11 HV Middelkerke Johnny Jerko 138  
09/07/11 De Roedel Houthalen Johnny Jerko 122  
10/07/11 Honden Unief Leuven Johnny Jerko 140  
16/07/11 HS Oostende Johnny Jerko 144  
17/07/11 De Brabantse Woefkes Johnny Jerko 132  
17/07/11 't Speelhof St. Truiden Robert Guessje 141  
21/07/11 KV Brabo Johnny Jerko 116  
21/07/11 KV Brabo Robert Guessje 101  
23/07/11 Club Canin Pont Mack Bievre Johnny Jerko 142  
30/07/11 De Woefes Melle Johnny Jerko 139  
31/07/11 Tieltse Hondenvereniging Johnny Jerko 145  
06/08/11 Ter Schelde Johnny Jerko 127  
07/08/11 Poho Lede Johnny Jerko 139  
15/08/11 HV Stevoort Johnny Jerko 122  
15/08/11 HV Stevoort Robert Guessje 102  
           
debutanten programma 1