schild
Startpagina
Wie zijn we en wat doen we.
Lesrooster en klasbeschrijvingen
Onze medewerkers
Wat is er zoal te beleven...
Nieuws
Overgangen
Wedstrijduitslagen
Info & ligging
Onze regels
Onze school in actie
Links

Update:
16-08-2011

Aantal bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bannertsas
Wedstrijduitslagen:

Kalenderjaar 2008/2009

Programma 1 (klik hier)
Programma 2 (klik hier)
Debutanten
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100
14/03/09 HS Easy Mechelen Robert Guess 95
14/03/09 HS Easy Mechelen Rene Flikka 88
05/04/09 VH Werchter Sarah Kenai 94
11/04/09 KH Merksem Rita Elfie 99/100 (1ste pl)
13/04/09 Grasheidse HV Sarah Kenai 93
13/04/09 Grasheidse HV Robert Guess 94
13/04/09 Grasheidse HV Rita Elfie 93
13/04/09 Grasheidse HV Nadia Dayco 86
13/04/09 Grasheidse HV Jessie Gina 82
13/04/09 Grasheidse HV Paul Encka 89
13/04/09 SRC l'Espériance Saint Ghislain Jessica Gordy 78
18/04/09 Leestse HV Geert Frodo 64
18/04/09 Leestse HV Jessica Gordy 75
18/04/09 Leestse HV Elly Charlotte 80
18/04/09 Leestse HV Ann Tess 86
18/04/09 Leestse HV Rene Flikka 87
18/04/09 Leestse HV Nadia Dayco 94
19/04/09 KWV Hoboken Luc Gerko 80
19/04/09 KWV Hoboken Paul Enka 96 (3de pl)
26/04/09 KC St Jozef Melsbroek Rene Flikka 93
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Nadia Dayco 94
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Robert Guess 93
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Sarah Kenai 92
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Elly Charlotte 91
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Paul Enka 86
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Geert Frodo 79
02/05/09 De Dappere Vriend Herentals Luc Gerko 66
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Rita Elfie 97 (3de pl)
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Rene Flikka 93
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Jessie Gina 66
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Linda Candy 67
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Luc Gerko 74
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Elly Charlotte 82
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Ann Tess 82
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Robert Guess 83
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Paul Enka 90
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Rene Flikka 95
16/05/09 HS Palieter Paul Enka 96
16/05/09 HS Palieter Rene Flikka 96
16/05/09 HS Palieter Robert Guess 93
16/05/09 HS Palieter Nadia Dayco 92
16/05/09 HS Palieter Ann Tess 88
16/05/09 HS Palieter Elly Charlotte 83
16/05/09 HS Palieter Geert Frodo 78
21/05/09 Baarle Rita Elfie 89
21/05/09 Baarle Jessica Gina 82
21/05/09 HS 't Westland Poperinge Louis Gordy 87
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Sarah Kenai 98 (3de pl)
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Nadia Dayco 95
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Louis Gordy 82
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Rene Flikka 80
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Geert Frodo 79
24/05/09 't Hondenklikske Herenthout Elly Charlotte 69
24/05/09 Hagaerdbos Overijse Robert Guess 95
01/06/09 Hoop Aalst Louis Gordy 85
06/06/09 Haachtse HV Thor Sarah Kenai 99 (2de pl)
06/06/09 Haachtse HV Thor Ann Tess 80
06/06/09 Haachtse HV Thor Nadia Dayco 84
06/06/09 Haachtse HV Thor Louis Gordy 88
06/06/09 Haachtse HV Thor Geert Frodo 75
06/06/09 Haachtse HV Thor Luc Gerko 62
06/06/09 Haachtse HV Thor Elly Charlotte 90
06/06/09 Haachtse HV Thor Chris Linka 91
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Robert Guess 94
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Louis Gordy 82
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Rene Flikka 66
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Nadia Dayco 97(2de pl)
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Robert Guess 86
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Ann Tess 77
27/06/09 De Natte Neuzen Kruibeke Jessica Gordy 95 (2de pl)
11/07/09 HV Middelkerke Robert Guess 95
11/07/09 HV Middelkerke Jessica Gordy 88
12/07/09 Honden unief Leuven Nadia Dayco 97
12/07/09 Honden unief Leuven Rita Elfie 96
12/07/09 Honden unief Leuven Rene Flikka 94
12/07/09 Honden unief Leuven Jessie Gina 83
12/07/09 Honden unief Leuven Elly Charlotte 78
12/07/09 Honden unief Leuven Luc Gerko 68
21/7/09 Brabo Brasschaat Nadia Dayco 95
21/7/09 Brabo Brasschaat Rita Elfie 94
21/7/09 Brabo Brasschaat Jessie Gina 89
21/7/09 Brabo Brasschaat Elly Charlotte 75
25/07/09 Het Blafferke Zonnebeke Nadia Dayco 96
01/08/09 De Schalkse HV Alken Robert Guess 93
09/08/09 HS Ter Schelde Rene Flikka 90
09/08/09 HS Ter Schelde Nadia Dayco 86
09/08/09 HS Ter Schelde Jessica Gordy 81
15/08/09 HS Parel Der Kempen Westerlo Nadia Dayco 91
15/08/09 HS Parel Der Kempen Westerlo Elly Charlotte 75
15/08/09 HS Parel Der Kempen Westerlo Denise Fien 62

naar boven
programma 2

 

Programma 1
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /100 Punten GP
14/03/09 HS Easy Mechelen Johnny Jerko 95 3
28/03/09 HS Artevelde Johnny Jerko 97 3
28/03/09 HS Artevelde Tiny Storm 84  
04/04/09 Herleving Geraardsbergen Johnny Jerko 97 (1ste pl) 1
04/04/09 Herleving Geraardsbergen Tiny Storm 94  
05/04/09 VH Werchter Johnny Jerko 93 4
11/04/09 KH Merksem Tiny Storm 95 4
11/04/09 KH Merksem An Bono 99 (3de pl)  
12/04/09 HS Pavlov Johnny Jerko 95 3
12/04/09 HS Pavlov Tiny Storm 93 5
13/04/09 Grasheidse HV Tiny Strorm 94 (2de pl) 2
13/04/09 Grasheidse HV Rita Barrow 80  
13/04/09 De Gaverhond VZW Harebeke Johnny Jerko 95 (2de pl) 2
18/04/09 De Trouwe Hond Lauwe Johnny Jerko 98 (2de pl) 2
18/04/09 De Trouwe Hond Lauwe Tiny Storm 96 (3de pl) 3
19/04/09 KWV Hoboken Johnny Jerko 97 (3de pl) 2
19/04/09 Leestse HV Tiny Storm 95 (2de pl) 2
26/04/09 Meetjeslandse HS Oosteeklo Johnny Jerko 94 4
26/04/09 KC St Jozef Melsbroek Tiny Storm 97 4
01/05/09 Kynos klub Heule Johnny Jerko 93 5
01/05/09 Kynos klub Heule Tiny Storm 92 6
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Johnny Jerko 99 (2de pl) 2
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Jef Luna 93  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten An Bono 90  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Rita Barrow 88  
03/05/09 Royal club du berger allemand Tiny Storm 94 5
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Johnny Jerko 98 (1ste pl) 1
09/05/09 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Denise Bessy 81  
16/05/09 HS Palieter Johnny Jerko 94 3
16/05/09 HS Palieter An Bono 90  
16/05/09 HS Palieter Jef Luna 71  
17/05/09 Geetbets Tiny Storm 97 3
21/05/09 Courselles Tiny Storm 98 (1ste pl) 1
21/05/09 Baarle Rita Barrow 86  
21/05/09 HS 't Westland Poperinge Johnny Jerko 93 (2de pl) 2
23/05/09 Gerpinnes Tiny Storm 99 (1ste pl) 1
24/05/09 Hagaerdbos Overijse Johnny Jerko 98 (1ste pl) 1
24/05/09 Hagaerdbos Overijse Tiny Storm 92 3
31/05/09 Royal c.c.d.i.s.h Johnny Jerko 98 (1ste pl) 1
31/05/09 Royal c.c.d.i.s.h Tiny Storm 96 3
01/06/09 Hoop Aalst Johnny Jerko 94 4
06/06/09 L'ami fidéle de seneffe Seneffe Johnny Jerko 99 (1ste pl) 1
06/06/09 L'ami fidéle de seneffe Seneffe Tiny Storm 97 (2de pl) 2
07/06/09 De Nelle Heide An Bono 90 (3de pl) 3
07/06/09 De Nelle Heide Tiny Storm 91 (2de pl) 2
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Tiny Storm 91  
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Johnny Jerko 89  
14/06/09 Dog Trainingscenter Tongeren Tiny Storm 99 (3de pl) 1
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Tiny Storm 97 (1ste pl) 1
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Johnny Jerko 91 7
20/06/09 Kapelse HC 't Leirekensdomein Denise Bessy 79  
20/06/09 De Natte Neuzen Meerhout Benny Djai 87  
12/07/09 HV Middelkerke Johnny Jerko 95 3
12/07/09 HV Middelkerke Tiny Storm 94 4
12/07/09 Honden unief Leuven Rita Barrow 78  
19/07/09 Brabantse Woefkes Bekkevoort Johnny Jerko 96 3
19/07/09 HS 't Speelhof Tiny Storm 97 3
21/07/09 Brabo Brasschaat Johnny Jerko 98 3
21/07/09 Brabo Brasschaat Ann Bono 95  
21/07/09 Brabo Brasschaat Benny Djai 88  
21/07/09 Brabo Brasschaat Rita Barrow 76  
26/07/09 Het Blafferke Zonnebeke Johnny Jerko 96 (1ste pl) 1
01/08/09 De Schalkse HV Alken Johnny Jerko 93 3
09/08/09 HS Ter Schelde Benny Djai 87  

debutanten programma 1

 

Programma 2
Datum Plaats Naam geleider Naam hond Punten /150 Punten GP
11/04/09 KH Merksem Louis Tor 148  
1/04/09 KH Merksem Willy Kazan 135  
12/04/09 HS Pavlov Dirk Zucky 141  
13/04/09 Grasheidse HV Dirk Zucky 142  
13/04/09 Grasheidse HV Fons Arko 145  
13/04/09 SRC l'Espériance Saint Ghislain Louis Tor 133  
18/04/09 De Trouwe Hond Lauwe Dirk Zucky 142  
19/04/09 Leestse HV Dirk Zucky 145  
19/04/09 Leestse HV Louis Tor 146 2
19/04/09 KC St Jozef Melsbroek Willy Kazan 132  
19/04/09 KC St Jozef Melsbroek Emiel Balou 112  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Willy Kazan 146  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Louis Tor 143  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Fons Arco 140  
03/05/09 De Moedige Bijters Schoten Emiel Balou 116  
03/05/09 Royal club du berger allemand Dirk Zucky 147  
10/05/2009 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Willy Kazan 145  
10/05/2009 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Kelly Roy 116  
10/05/2009 De Vrije liefhebbers Sint-Kat-Waver Erwin Duschka 113  
16/05/09 HS Palieter Louis Tor 132  
16/05/09 HS Palieter Emiel Balou 131  
16/05/09 HS Palieter Willy Kazan 117  
21/05/09 Courselles Dirk Zucky 144  
21/05/09 HS 't Westland Poperinge Louis Tor 146 3
23/05/09 Gerpinnes Dirk Zucky 146  
30/05/09 Hond en Gezel Loppem Erwin Duschka 122  
30/05/09 Hond en Gezel Loppem Kelly Roy 113  
31/05/09 Royal c.c.d.i.s.h Dirk Zucky 140  
07/06/09 De Nelle Heide Dirk Zucky 145  
07/06/09 De Nelle Heide Fons Arco 141  
07/06/09 KV Genebos Ham Erwin Duschka 133  
07/06/09 KV Genebos Ham Kelly Roy 140  
13/06/09 HS Kyon Boortmeerbeek Dirk Zucky 141  
14/06/09 De Leievrienden Deinze Louis Tor 147  
20/06/09 De Natte Neuzen Meerhout Louis Tor 145  
21/06/09 Dogsspirit Hooglede Louis Tor 150 (1ste pl)  
27/06/09 Gistel Louis Tor 143  
27/06/09 Gistel Erwin Duschka 140  
27/06/09 Gistel Kelly Roy 126  
04/07/09 HS Kravaalbos Louis Tor 149  
05/07/09 De Verdediger Gent Louis Tor 147  
12/07/09 HV Middelkerke Willy Kazan 146  
12/07/09 HV Middelkerke Dirk Zucky 143  
12/07/09 HV Middelkerke Fons Arco 142  
12/07/09 HV Middelkerke Miel Balou 136  
12/07/09 HV Middelkerke Louis Tor 126  
19/07/09 HS 't Speelhof Dirk Zucky 131  
21/07/09 Brabo Brasschaat Fons Arco 146  
21/07/09 Brabo Brasschaat Willy Kazan 145  
21/07/09 Brabo Brasschaat Louis Tor 135  
25/07/09 Melle Louis Tor 144  
26/07/09 Tieltse HV Louis Tor 148 (2de pl)  
26/07/09 Tieltse HV Willy Kazan 127  
01/08/09 De Schalkse HV Alken Louis Tor 148  
09/08/09 HS Ter Schelde Fons Arco 141  
09/08/09 HS Ter Schelde Willy Kazan 139  
09/08/09 HS Ter Schelde Miel Balou 138  
           
debutanten programma 1